O mnie / Kontakt / Współpraca

W razie pytań czy gdyby ktoś miał ochotę skontaktować się ze mną, serdecznie zapraszam, cieszy mnie każda wiadomość, na wszystkie chętnie odpowiem:

 marisa.kirei@gmail.com


O mnie:
Jestem kosmetoholiczką, między innymi dlatego ten blog :) Uwielbiam zakupy kosmetyczne, próbowanie nowości, testowanie - ale robię to z głową. Nie kupuję produktów, o których wiem, że na 99% ich nie użyję. Odkrycie kosmetyku, który okazuje się być strzałem w dziesiątkę, zawsze strasznie mnie cieszy. Uwielbiam również te kosmetyki, które już posiadam - zawsze bardzo o nie dbam...

Dlaczego blogowanie? Od jakiegoś czasu przeglądałam blogi innych dziewczyn, szczególnie te o pielęgnacji i myślę, że dużo się z nich nauczyłam. Nauczyłam się podstaw czytania składów (ekspertem nie jestem i nigdy nie będę - ale chociaż wiem, co to SLS czy parafina ;) ), usłyszałam o produktach, które normalnie pominęłabym w drogerii/aptece a które okazały się dla mnie idealne. Dowiedziałam się również wiele o pielęgnacji cery i włosów. 
Pomyślałam, że ja również chcę przekazać coś od siebie, choćby tylko moje subiektywne opinie na temat kosmetyków, które wypróbowałam, czy moje spostrzeżenia na temat pielęgnacji. Może i mi uda się kogoś zainspirować, poddać dobry pomysł? Poza tym jako posiadaczka własnego bloga, mogę aktywniej brać udział w społeczności innych kosmetoholiczek oraz regularniej obserwować Wasze blogi i je komentować.


Wiek: 25 lat

cera: mieszana, wrażliwa

włosy: falowane, dość gęste, wrażliwa skóra głowy


Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza