niedziela, 16 września 2012

start

Od zawsze interesowałam się urodą, kosmetykami, lubiłam testować i próbować. 
Od jakieś czasu śledzę blogi dziewczyn i oglądam filmiki na youtube...Wiele z nich było dla mnie inspiracją, pomogło znaleźć produkty które teraz sprawdzają się u mnie świetnie, znacznie poszerzyłam swoją wiedzę na temat kosmetyków i dbania o urodę. Nie wspominając już o relaksie jaki daje lektura Waszych blogów - po południu, z kubkiem ulubionej herbaty ;)

Może teraz coś na temat mojego typu urody i preferencji kosmetycznych.

Twarz - cera mieszana, sklonności do przesuszania ale i do błyszczenia się, bardzo wrażliwa. Kiedyś trądzik, obecnie jedynie zaskórniki i od czasu do czasu drobne wypryski. Jak widzicie, mieszanka wybuchowa ;)

Włosy -  normalnie, niezbyt zniszczone, jednak dość szybko się przetłuszczają. Poza tym są wiecznie neujarzmnione, lekko falowane, długie ;) Bardzo wrażliwa skóra głowy, co eliminuje większość szamponów - zwyczajnie powodują u mnie łupież, więc muszę być pod tym względem bardzo ostrożna.

Ciało - skóra normalna, bez skłonności do przesuszania, za to nie lubi zbyt ciężkich i tłustych specyfików.

Przy dobrej pielęgnacji jestem w stanie to wszystko ogarnąć ;)

Kosmetyki jakie używam? Pewnie będzie o tym jakiś dokładniejszy post. Lubię eksperymentować, ale bardzo uważnie wybieram swoje kosmetyki, patrzę na skład, na to, czy są odpowiednie dla mojej cery/włosów. Kupuję zarówno droższe, apteczne produkty jak i te najtańsze, pod warunkiem, że są dopasowane do mojego typu urody. Poza tym jestem dość wymagająca.
Nie maluję się zbyt mocno, mam jeden fluid, jeden puder, nie posiadam różu. Lubię za to cienie do powiek i dobre mascary ;) Zazwyczaj wolę inwestować w pielęgnację niż makijaż i na to wydaję najwięcej pieniędzy.
To tyle, więcej na pewno dowiecie się z kolejnych postów :)

A więc - zapraszam do dalszej lektury!

1 komentarz :